Haber

CZN Burak ile ‘Dolandırdığını’ Söylediği Babası Arasında Olay Yaşandı!

CZN Burak ile babası arasında yaşananlar ve birbirleri hakkında söyledikleri magazin gündeminde geniş yankı buldu. İddialara göre baba-oğul arasında yepyeni bir gelişme yaşandı… Buyrun ?

Yediği dev yemeklerle fenomen haline gelen CZN Burak lakaplı Burak Özdemir, 50 milyonu aşkın takipçisi ile Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri.

Baba mesleğini sürdüren ve gıda sektöründe tanınan bir isim haline gelen CZN Burak, son zamanlarda babasıyla ilgili yaşadıkları ve iddialarla gündemde…

CZN Burak’ın babası İsmail Özdemir’in kendisini dolandırdığını söylediği iddia edildi; Hatta ikili arasındaki gerginliğin yargıya taşındığı bile söylendi.

Kanal D’ye konuşan baba İsmail Özdemir, CZN Burak hakkında şoke eden iddialarda bulundu…

Özdemir, “Annesinin genlerini aldı. Babasına düşman ediyor. Sosyal medyasını da sağladım, sponsor oldum. 2 yıl öncesine bakarsanız Burak diye bir şey yoktu” dedi.

Öte yandan Burak, “Babam beni dolandırdı. Alakası yok. Bağışları hep ikramiye eklemek için yapılırdı. Hiçbir zaman yüreğinden bir yardımda bulunmadı” dedi.

Ancak CZN Burak ile babasının arasındaki buzların eridiği iddia edildi… Yakın bir aile dostunun araya girerek baba ve oğlu barıştırdığı söyleniyor.

Hatırlarsanız CZN Burak’ın yaşananların ardından kilo vermesi hayranlarını endişelendirmişti…

Bakalım uzlaşma tezlerine karşı CZN Burak’tan bir açıklama gelecek mi?

Bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu